06:46 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (178)

  Maištingoji hercogienė staiga nusprendė neskristi į Didžiąją Britaniją susitikti su karališkaisiais giminaičiais, net nepaisant "šeimos švenčių parado"

  VILNIUS, vasario 2 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl dar kartą smarkiai nustebino visus ir atsisakė skristi į Didžiąją Britaniją švęsti Elžbietos II gimtadienį, apie tai papasakojo leidinio "Daily Mail" insaideriai.

  Anksčiau pranešta, kad buvusi aktorė ir princas pirmą kartą atskris į Didžiąją Britaniją po persikėlimo į JAV. Sausio pradžioje karalienė pakvietė savo anūką ir jo žmoną į paradą, rengiamą jos gimtadienio proga. Renginys vyks 2021 metų birželį. Be to, pora galėtų pasveikinti ir princą Filipą, kuriam sukaks 100 metų. Švenčių virtinę užbaigs paminklo princesei Dianai atidengimas, kuriame turėtų būti Haris su broliu.

  Pasak "Daily Mail" insaiderių, Megan Markl nusprendė nelydėti vyro šventėse ir likti JAV. Taip pasielgti ją paskatino ne tik praktiniai, bet ir asmeniniai buvusios aktorės motyvai.

  Ir nors galutinis sprendimas bus priimtas tik išvakarėse ir priklausys nuo situacijos su pasauline pandemija, insaideriai yra linkę manyti, kad išdidžioji Markl mieliau liks namuose, kad neprovokuotų skandalų spaudoje.

  Galbūt, hercogienės sprendimui įtakos turėjo istorija su jos sūnaus Arčio gimimo liudijimu, kai karalienė padarė Markl bevardę.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (178)

  Dar šia tema

  Megan Markl ir princo Hario ateities prognozės nustebino gerbėjus
  Megan Markl ir princas Haris yra priversti nutraukti sutartį su "Netflix"
  Megan Markl patyrė persileidimą
  Megan Markl ir princas Haris pasiūlė karalienei netikėtą sandorį
  Paaiškėjo, kada princas Haris ir Megan Markl gali atvykti į Didžiąją Britaniją
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Elžbieta II, Megan Markle, karališkoji šeima

  Svarbiausios temos