06:09 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad, atsižvelgdama į neapibrėžtumą "dėl tarptautinių kelionių apribojimų, IIHF taryba nusprendė, kad organizuojant visą turnyrą Rygoje būtų išvengta kelionių tarp šalių ir tai taptų saugiausiu ir ekonomiškiausiu renginio surengimo būdu"

  VILNIUS, vasario 2 — Sputnik. Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) taryba paskelbė Latviją šių metų Pasaulio ledo ritulio čempionato šeimininke, rašoma IIHF svetainėje.

  "IIHF taryba balsavo už Latvijos sostinės patvirtinimą vienintele pasaulio taurės šeimininke. Taip yra dėl besitęsiančių epidemiologinių sunkumų, taip pat dėl ​​techninių priežasčių, dėl kurių buvo priimtas sprendimas surengti turnyrą viename mieste", — sakoma pranešime.

  Pabrėžiama, kad, atsižvelgdama į neapibrėžtumą "dėl tarptautinių kelionių apribojimų, IIHF taryba nusprendė, kad organizuojant visą turnyrą Rygoje būtų išvengta kelionių tarp šalių ir tai taptų saugiausiu ir ekonomiškiausiu renginio surengimo būdu".

  Anksčiau Vilnius pateikė pasiūlymą surengti dalį varžybų, nes IIHF atėmė šią galimybę iš Minsko. Tačiau Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) nesvarstė Lietuvos prašymo surengti 2021 metų Pasaulio ledo ritulio čempionatą kartu su Latvija.

  Tegai:
  Latvija, ledo ritulys

  Svarbiausios temos