18:31 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1782)

  Valdžia tikisi, kad tai suteiks galimybę iš dalies atnaujinti šalies verslo gyvenimą, šiuo metu dar vienas apribojimų etapas šalyje pratęstas iki vasario 28 dienos

  VILNIUS, vasario 3 — Sputnik. Danijos pramonės konfederacija ir Prekybos rūmai pasiekė susitarimą su vyriausybe dėl skaitmeninių "corona-pasų" su informacija apie vakcinaciją, kas turėtų leisti iš dalies atnaujinti šalies verslo gyvenimą, pranešė TV2 su nuoroda į anoniminius šaltinius. 

  Anot šaltinio, naujovė bus pristatyta trečiadienį, visų pirma, tai palies tuos, kurie vyksta į komandiruotes. 

  "Manoma, kad tokiame pase bus informacija apie skiepijimą, vėliau bus informacijos apie antikūnų buvimą", — aiškino TV kompanijos šaltiniai. 

  Tokie skaitmeniniai dokumentai gali būti išleisti į apyvartą per mėnesį. Jie leis atnaujinti darbą tokių profesijų atstovams kaip kirpėjai ir masažuotojai, o danai, turintys "corona-pasą", galės lankytis restoranuose, konferencijose, muzikos festivaliuose ir sporto varžybose. 

  Pagal Danijos valdžios institucijų planą, visi Danijos suaugę piliečiai, sutinkantys skiepytis, galės pasiskiepyti iki birželio pabaigos. Tuo tarpu dar vienas apribojimų etapas šalyje pratęstas iki vasario 28 dienos. 

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1782)

  Dar šia tema

  "Lancet" paskelbė trečiojo "Sputnik V" tyrimo etapo rezultatus
  Latvijoje katinas užsikrėtė koronavirusu
  Mokslininkai paaiškino, kodėl "britų" koronaviruso padermė yra pavojinga
  Tegai:
  vakcinacija, COVID-19, koronavirusas, Danija

  Svarbiausios temos