23:16 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tame pačiame interviu Borelis paragino Europos Sąjungą palaikyti ryšius su Rusija: jo nuomone, jei ES nori tapti pasauline žaidėja, ji turėtų bendradarbiauti su Maskva kaip viena iš pagrindinių savo partnerių

  VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Europos Sąjunga skyrė 13 milijonų eurų pažeidžiamoms Rusijos gyventojų grupėms koronaviruso epidemijai remti. Tai interviu naujienų agentūrai "Interfax" paskelbė Žozepas Borelis, ES vyriausiasis įgaliotinis užsienio ir saugumo politikai.

  "Iki šiol ES sutelkė 38,5 mlrd. eurų savo šalims partnerėms visame pasaulyje padėti patenkinti neatidėliotinus sveikatos ir humanitarinius poreikius, stiprinti sveikatos sistemas ir remti ekonomikos atkūrimo ir socialinės apsaugos priemones", — sakė jis.

  Tame pačiame interviu Borelis paragino Europos Sąjungą palaikyti ryšius su Rusija: jo nuomone, jei Europos Sąjunga nori tapti pasauline žaidėja, ji turėtų bendradarbiauti su Maskva kaip viena iš pagrindinių savo partnerių.

  Sausio 29 dieną Borelis vertino ES santykius su Rusija kaip vienus iš sunkiausių. Kita vertus, kai kuriose srityse šalys bendradarbiauja ir turėtų bendradarbiauti dar labiau, pridūrė jis.

  Tegai:
  santykiai, ES, Rusija

  Svarbiausios temos