04:17 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1841)

  Jis pažymėjo, kad pasaulyje naujų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius mažėja jau trečią savaitę iš eilės, nors kai kuriose šalyse jis ir toliau auga. Jis pabrėžė, kad pasauliniu mastu tai yra džiuginanti žinia

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas įvertino gebėjimą kontroliuoti koronavirusą. Praneša RIA Novosti

  Organizacijos vadovas pažymėjo, kad pasaulyje naujų koronaviruso infekcijos atvejų skaičius mažėja jau trečią savaitę iš eilės, nors kai kuriose šalyse jis ir toliau auga. Jis pabrėžė, kad pasauliniu mastu tai yra džiuginanti žinia.

  Jis taip pat pridūrė, kad ši tendencija rodo, jog koronavirusą galima kontroliuoti, net atsižvelgiant į naujų mutacijų atsiradimą.

  Anksčiau PSO Imunizacijos departamento vadovė Keitė Obrajen (Kate O'Brien) įvardijo vakcinų nuo koronaviruso trūkumus. Obrajen perspėjo, kad po skiepijimo reikia laikytis atsargumo priemonių, nes pasaulis vis dar nežino, ar skiepas gali apsaugoti žmogų nuo užsikrėtimo ir infekcijos perdavimo.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1841)
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos