14:24 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jaunuolis beveik metus praleido komoje, nežinodamas, kas vyksta pasaulyje. Per tą laiką jis du kartus sirgo COVID-19

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Anglijos Tutbury kaime, Stafordšyre, 11 mėnesių komoje gulėjęs pacientas du kartus sirgo koronavirusu, nieko nežinodamas apie COVID-19 pandemiją, praneša Daily Mail.

  19-metis Joseph'as Flavill'as buvo paguldytas į ligoninę kovo 1-ąją, partrenktas automobilio. Praėjus trims savaitėms, JK dėl koronaviruso buvo įvestas pirmasis karantinas. Jaunuolis beveik metus praleido komoje, nežinodamas, kas vyksta pasaulyje. Per tą laiką jis du kartus sirgo COVID-19 ir gydomas pasveiko.

  Dabar Flavill'as pamažu sveiksta prižiūrint neurologams ir kineziterapeutams. Jis jau pradėjo šiek tiek judinti galūnes, atsakydamas į gydytojų prašymus. Dėl su pandemija susijusių apribojimų šeimos nariams neleidžiama atvykti į ligoninę. Artimieji su jaunuoliu bendrauja per "Facetime" programą. Pasak šeimos narių, skambučio metu jis jau atpažįsta artimuosius ir šypsosi.

  Paciento teta Sally Flavill-Smith pastebėjo, kad šeimos nariai jam dar nėra pasakoję apie COVID-19 pandemiją, nes dar nėra apsisprendę, kaip švelniai perduoti šią informaciją.

  Anksčiau pranešta, kad JK kelias savaites dirbtinėje komoje buvusį pacientą nustebino šalyje siautėjusios pandemijos COVID-19 istorija. Pasak jo 32 metų dukros, pabudęs iš komos, britas teigė nieko nežinantis apie koronavirusą.

  Tegai:
  koronavirusas, koma

  Svarbiausios temos