00:54 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vyras rado mergaitės laišką, kuriame ji svajoja apie didelius televizorius ir tikisi, kad jai nebereikės plauti indų

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Baldų restauratorius Piteris Bekertonas (Peter Beckerton) iš Piterboro (Didžioji Britanija) senoje sofoje aptiko 1969 metų laišką su išsipildžiusiomis pranašystėmis, rašo "Mirror"

  Restauruotos sofos atloše vyras rado 11 metų mergaitės laišką, parašytą 1969 m. vasario 23 d. Laiške, parašytame kaip namų užduotis, moksleivė fantazavo, kaip jos gyvenimas ir pasaulis atrodys ateityje. Jauna anglė rašė apie 1980 metus, tačiau jos prognozės iš dalies tapo aktualios XXI amžiaus pradžioje.

  Mergina rašė, kad po daugelio metų telefone pasirodys ekranas ir bus galima pamatyti pašnekovą. "Tai panašu į televizorių", — pažymėjo mergaitė. Televizoriai, pagal jos prognozes, taip pat pasikeis: iš mažų dėžučių jie virs dideliais ekranais, kuriuos galima valdyti naudojant kėdės porankyje esančius mygtukus. Mergaitė taip pat rašė, kad namų durys bus elektrinės ir atsidarys paspaudus mygtuką.

  Tačiau laiške buvo ir neišsipildžiusių pranašysčių: mergaitė tikėjosi, kad ateityje nebus įprasto maisto, o vietoj jo atsiras savotiška kramtomoji guma, po kurios jai nereikės plauti nešvarių indų.

  Bekertono žmona Roza (Rosa) nusprendė paskelbti laišką internete, tikėdamasi rasti autorę. Ji pastebėjo, kad jos vyras dažnai ką nors randa balduose, tačiau kol kas tai yra pats įdomiausias radinys.

  Dar šia tema

  Turistė, išsigandusi prakeiksmo, grąžino iš Pompėjos pavogtus artefaktus
  Moteris gavo atviruką nuo mirusios motinos
  Belgijoje statybininkai aptiko 1941 metais ateities kartoms parašytą pranešimą
  Tegai:
  ateities technologijos, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos