23:21 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1432)

  Organizacijos ekspertė paragino šalis, kuriose mažėja infekcijos atvejų, toliau laikytis kovos su pandemija priemonių. Ji pridūrė, kad šios šalys šiuo metu išgyvena kritinį etapą

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pažymi, kad lėtėja koronavirusinės infekcijos plitimas. Apie tai pranešė PSO ekspertė Marija van Kerchovė (Maria van Kerkhove). Jos pranešimą galima rasti Twitter.

  "Taip yra dėl daugelio veiksnių ir pirmiausia dėl priemonių, kurias šalys taiko, norėdamos nutraukti viruso perdavimo grandines ir užkirsti kelią kitų žmonių užsikrėtimui", — sakė ji.

  Didelį vaidmenį atliko ir valstybės veiksmai, kuriais siekiama informuoti gyventojus apie būtinas apsaugos nuo infekcijos priemones, medicinos darbuotojų mokymas ir pastangos vykdant žmonių vakcinaciją. 

  Vilnius
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Ji paragino šalis, kuriose mažėja infekcijų, toliau laikytis kovos su pandemija priemonių. Ji pridūrė, kad šios šalys šiuo metu išgyvena kritinį etapą.

  Anksčiau PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas įvertino galimybę kontroliuoti koronavirusą. Organizacijos vadovas pastebėjo, kad naujų virusinių infekcijų atvejų pasaulyje jau trečią savaitę iš eilės mažėja, nors kai kuriose šalyse ir toliau daugėja. Jis pabrėžė, kad pasauliniu mastu tai yra džiuginanti žinia. Jis taip pat pridūrė, kad ši tendencija rodo, kad koronavirusą galima kontroliuoti, net atsižvelgiant į naujų mutacijų atsiradimą.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1432)
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos