00:16 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (157)

  Gerbėjai mano, kad šis projektas yra maištingųjų hercogų daugiamilijoninio sandorio su "Netflix" dalis, jame dalyvaus ir garsusis raudonplaukio princo draugas

  VILNIUS, vasario 8 — Sputnik. Princas Haris nusprendė sekti savo žmonos Megan Markl pėdomis: šaltinių teigimu, karalienės Elžbietos II anūkas jau filmuojasi slaptame Holivudo filme.

  Megan Markl
  © AP Photo / Kirsty Wigglesworth

  Po to, kai Markl ir princas apsigyveno JAV, abu puolė ieškoti darbo. Pora sudarė kelių milijonų dolerių vertės sandorius su tokiais žiniasklaidos gigantais kaip "Netflix" ir "Spotify", dar kartą ignoruodama karališkosios šeimos nepasitenkinimą. Ir, matyt, hercogai yra pasirengę pasidalinti tokio efektyvaus bendradarbiavimo rezultatais.

  Kaip pranešė užsienio žiniasklaidos priemonės, labai greitai žiūrovai ekranuose pamatys ne Megan, o patį princą Harį!

  Neseniai hercogas buvo pastebėtas Holivude vykusio slapto filmavimo aikštelėje su didele procesija: trys filmavimo grupės ir policijos palyda.

  Princą lydėjo ir jo draugas — aktorius ir šou dalyvis Džeimsas Kordenas (James Corden). Netikėtas princo pasirodymas sukėlė ažiotažą internete: kai kurie gerbėjai ėmė bandyti atspėti filmo pavadinimą, režisierių ir filmo išleidimo datą. Tačiau dauguma jų sutiko, kad atsakomybė už Hario debiutą kine tenka "Netflix": įmonė jau seniai žadėjo netikėtą bendradarbiavimą su buvusiais Sasekso hercogais.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (157)

  Dar šia tema

  Megan Markl atsisakė švęsti Elžbietos II gimtadienį
  Lemtingi žodžiai: kaip princas Haris pakenkė Megan Markl
  Tegai:
  Holivudas, JAV, karališkoji šeima, Princas Haris

  Svarbiausios temos