15:33 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuo vasario 8 dienos traukiniai iš Kaliningrado į Maskvą ir atgal pradėjo stoti Minske. Tačiau regiono gyventojai negali nusipirkti bilieto į Baltarusijos sostinę

  VILNIUS, vasario 9 — Sputnik. Šiuo metu keleiviai negali įsigyti traukinio Nr. 29/30 "Jantar" iš Kaliningrado į Minską bilietų dėl apribojimų, nustatytų Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos notoje, rašoma leidinyje Kaliningrad.ru.

  Dėl koronaviruso pandemijos Lietuva uždraudė keliauti per savo teritoriją turintiems Šengeno vizą arba supaprastintą tranzito dokumentą. Perkant traukinio bilietą, geležinkelių transportui išduodamas supaprastinto tranzito dokumentas. Jis išduodamas tik perkant kelionės bilietą iš Kaliningrado į kitus Rusijos regionus ir atgal.

  Baltarusijos geležinkelių tinklalapyje nurodoma, kad galima įsigyti traukinio Nr. 30/29 bilietus iš Minsko į Maskvą ir atgal.

  "Keleiviai gali įsigyti kelionės dokumentus keliaudami iš Minsko į Smolensko, Viazmos, Gagarino, Maskvos Beloruskajos stoties ir atgal", — rašoma Baltarusijos geležinkelių tinklalapyje.

  Remiantis Rusijos Federacijos vyriausybės sprendimu, nuo vasario 8 dienos pradedamas laipsniškas tarptautinio keleivių srauto tarp Baltarusijos ir Rusijos atnaujinimas. Norėdami patekti į Baltarusijos teritoriją, keleiviai turi turėti neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą patvirtinančio medicininio dokumento originalą arba kopiją (popierinę arba elektroninę). Tai turi būti padaryta ne vėliau kaip likus trims dienoms iki atvykimo.

  Tegai:
  Minskas, Kaliningradas, traukinys

  Svarbiausios temos