11:45 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (182)

  Naujas vaizdo įrašas su penkerių metų princese Šarlote ir hercogiene labai greitai išplito ir įrodė aiškų panašumą tarp mamos ir dukros

  VILNIUS, vasario 10 — Sputnik. Princo Viljamo žmona Keitė Midlton ir jos dukra princesė Šarlotė "susprogdino" populiarųjį socialinį tinklą "TikTok": visi aptaria mini vaizdo įrašą, kurį sukūrė karalystės gerbėjas.

  Ištikimi karališkosios šeimos gerbėjai jau seniai pastebėjo, kad mylima Kembridžo hercogų dukra yra labai panaši į savo prosenelę — karalienę. Tačiau dabar pasirodė aiškus įrodymas, kad mažoji Šarlotė turi panašumų su mama.

  "TikTok" pasirodė vaizdo įrašas su Keite Midlton ir Šarlote, kuris parodė žavų hercogienės ir mažosios princesės panašumą.

  Vaizdo įrašo kūrėjas per neseniai vykusį hercogienės vaizdo skambutį pastebėjo, kad Midlton surišo plaukus į uodegą ir nuolat taisė juos kalbėdamasi su pašnekovais.

  Ir tada gerbėjas prisiminė, kad Šarlotė mėgo daryti tą patį su savo plaukais, pavyzdžiui, per savo pirmąją dieną mokykloje 2019 metais. Dvi akimirkos iš dukros ir motinos gyvenimo buvo sujungtos į vieną, ir išėjo vaizdo įrašas, kuris platformoje sulaukė daugybės "patinka" ir peržiūrų.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (182)

  Dar šia tema

  Keitė Midlton konferencijoje vilkėjo seną striukę ir sukėlė diskusijas tarp žiūrovų
  Elegantiškoji Keitė Midlton su vaikais žengė raudonuoju kilimu
  Tegai:
  vaizdo įrašas, Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton

  Svarbiausios temos