01:54 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Jungtinių Valstijų karinis jūrų laivynas paskelbė bendras pratybas su Turkijos laivynu, kuriose dalyvavo du eskadriniai minininkai ir du žvalgybiniai lėktuvai P-8A

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Rusijos ambasada Jungtinėse Valstijose paragino Amerikos partnerius nutraukti "žvanginimą ginklais" Juodojoje jūroje ir neieškoti pretekstų pateisinti buvimą vandens zonoje.

  Anksčiau Jungtinių Valstijų karinis jūrų laivynas paskelbė bendras pratybas su Turkijos laivynu, kuriose dalyvavo du eskadriniai minininkai ir du žvalgybiniai lėktuvai P-8A.

  "Mes kviečiame Amerikos kariuomenę nutraukti beatodairišką "žvanginimą ginklais" ir užsiimti savo reikalais JAV teritoriniuose vandenyse. Juodosios jūros taikai ir saugumui nereikia kieno nors kito įsikišimo", — sakoma diplomatinės atstovybės pranešime.

  Ambasada taip pat pažymėjo, kad JAV ieško priešų ir pretekstų Juodojoje jūroje "po karinių pratybų vėliava", kad padidintų savo buvimą Juodojoje jūroje.

  Sausio 23 dieną Amerikos eskadrinis minininkas "Donald Cook" įplaukė į Juodosios jūros akvatoriją ir prisijungė prie kito laivo "Porter". Išvakarėse jie paliko Juodąją jūrą.

  Dar šia tema

  Liūdna tiesa JAV. Kaip eskadrinis minininkas "Donald Cook" tapo puikiu taikiniu
  Tegai:
  Juodoji jūra, JAV

  Svarbiausios temos