10:09 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1485)

  Pora iš Asolo miesto šiaurinėje Trevizo provincijoje sugalvojo, kaip nepažeisti koronaviruso apribojimų ir nesugadinti šventės, į kurią pakvietė 130 žmonių

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Italijos jaunavedžiai surengė pirmąsias šalyje vestuves — daugiau nei šimtas svečių gavo gaiviųjų gėrimų neišlipdami iš savo automobilių, rašo laikraštis "la Repubblica".

  Pora iš Asolo miesto šiaurinėje Trevizo provincijoje sugalvojo, kaip nepažeisti koronaviruso apribojimų ir nesugadinti šventės, į kurią pakvietė 130 žmonių.

  Jaunieji sutarė su vietine Alpių šaulių asociacija dėl didelės automobilių stovėjimo aikštelės, paruoštos pusrutulio pavidalu 56 svečių automobiliams, ir pasamdė keliolika padavėjų.

  Kaip pažymi laikraštis, vestuvės bažnyčioje taip pat vyko pagal taisykles, jose dalyvavo 180 žmonių. Po ceremonijos svečiai sėdo į savo automobilius ir patraukė į šventės vietą.

  Ten jų laukė užkandžiai, vyno taurės ir gaivieji gėrimai, kurių padėklus padavėjai nešė į automobilius. Stovėjimo aikštelės centre jaunavedžiams buvo pastatyta palapinė.

  "Mes bijojome, kad nepavyks, bet galiausiai šventė praėjo labai gerai", — laikraštis cituoja poros žodžius.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1485)
  Tegai:
  vestuvės, karantinas

  Svarbiausios temos