06:31 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1783)

  Eksperto teigimu, vaistų ieškojimas COVID-19 prevencijai ir jo platinimo problema paskatino "vakcinų diplomatijos" atsiradimą — Vakarų šalys čia atrodo ne per geriausiai, tuo tarpu Maskva laimi geopolitinį mūšį

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Rusija dėl koronaviruso vakcinos "Sputnik V" laimi geopolitinę pergalę. Šią nuomonę interviu "Ouest-France" išsakė prancūzų politologas Paskalis Bonifasas (Pascal Boniface).

  Eksperto teigimu, vaistų ieškojimas COVID-19 prevencijai ir jo platinimo problema paskatino "vakcinų diplomatijos" atsiradimą — Vakarų šalys čia atrodo ne per geriausiai, tuo tarpu Maskva laimi geopolitinį mūšį.

  "Kai Putinas pristatė savo vakciną, buvo daug pašaipų. Dėl jos pavadinimo "Sputnik" pasauliui susidarė įspūdis, kad Tarybų Sąjunga ir jos bombardavimo strategija grįžo. Tačiau ši vakcina veikia", — pridūrė jis.

  Autoritetingas mokslinis leidinys "The Lancet" paskelbė straipsnį su trečiojo "Sputnik V" bandymų etapo rezultatais. Tyrimai patvirtino aukštą Rusijos vakcinos saugumą ir veiksmingumą — 91,6 proc.

  "Sputnik V" vakcinos naudojimas anksčiau buvo patvirtintas 21 šalyje: Rusijoje, Baltarusijoje, Argentinoje, Bolivijoje, Serbijoje, Alžyre, Palestinoje, Venesueloje, Paragvajuje, Turkmėnistane, Vengrijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Irane, Gvinėjos Respublikoje, Tunise, Armėnijoje, Meksikoje, Nikaragvoje, Serbijoje, Libane ir Mianmare.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1783)
  Tegai:
  Sputnik V, Rusija, Prancūzija

  Svarbiausios temos