12:02 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (158)

  Kanalas pažymi, kad būsimas poros vaikas bus aštuntas eilėje į Didžiosios Britanijos sostą. Jis taip pat bus dešimtasis Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II anūkas: princesė Eugenie paskutinė paskelbė apie sūnaus gimimą

  VILNIUS, vasario 15 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Haris ir jo žmona Megan Markl laukiasi antro vaiko, pranešė poros atstovas žiniasklaidai.

  "Mes galime patvirtinti, kad Arčis [princo Hario ir Megan Markl sūnus — Sputnik] taps vyresniuoju broliu. Sasekso hercogas ir kunigaikštienė džiaugiasi laukdamiesi antro vaiko", — poros atstovas sakė žurnalui "People" ir "Sky News".

  Fotografas ir poros draugas Misanas Harimanas (Misan Harriman) socialiniuose tinkluose paskelbė nespalvotą poros nuotrauką. Joje matyti, kad Markl nėščia.

  Kanalas pažymi, kad būsimas poros vaikas bus aštuntas eilėje į Didžiosios Britanijos sostą. Jis taip pat bus dešimtasis Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II anūkas: princesė Eugenie paskutinė paskelbė apie sūnaus gimimą.

  Princas Haris ir Megan Markl tapo tėvais 2019 metų gegužės 6 dieną, tai yra, jų sūnui Arčiui dabar beveik dveji metai. 2020 metų lapkričio mėnesį Markl straipsnyje "The New York Times" sakė, kad liepą neteko antrojo vaiko ir pasidalino persileidimo patirtimi.

  2020 metų sausio pradžioje princas Haris ir jo žmona Megan paskelbė, kad nori atsisakyti su jų statusu susijusių finansinių privilegijų, patys užsidirbti pinigų ir paskirstyti laiką tarp JK ir Šiaurės Amerikos. Pirmiausia šeima apsigyveno Kanadoje, o vėliau persikėlė į JAV. Neseniai jie įsigijo milijonų dolerių vertės turtą Santa Barbaroje, Kalifornijoje, ir pasirašė sutartį su Amerikos kino filmus ir televizijos serialus internetu žiūrėti siūlančia kompanija "Netflix".

  Temos:
  Karališkosios naujienos (158)
  Tegai:
  vaikai, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos