14:01 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (157)

  "Holivudo hercogai" sutiko tapti potencialiai skandalingos garsiausio Amerikos šou laidos herojais

  VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl pasiryžo radikaliai provokacijai: jiedu ruošiasi naujam, atviram interviu su Opra Vinfri (Oprah Winfrey).

  Neseniai paaiškėjo, kad Markl laukiasi antrojo vaiko. Apie Sasekso hercogų šeimos pagausėjimą buvo pranešta du kartus ypatingą dieną — Valentino dieną ir tądien, kai princesė Diana paskelbė, kad antrą kartą taps mama. Nenuostabu, kad Markl ir princo vardai vėl yra publikacijų puslapiuose ir pritraukia visuomenės dėmesį.

  Megan Markl ir princas Haris sutiko tapti specialios Opros šou 90 minučių trukmės laidos herojais: pora planuoja papasakoti visą tiesą apie rūmus, persikėlimą į JAV ir savo antrąjį vaiką.

  Pasak karališkųjų ekspertų, toks sprendimas gali tapti "skandalinga bomba" — supiktinti ir sujaudinti karalienę bei kitus karališkosios šeimos narius, taip pat visam laikui uždaryti poros kelią į Didžiąją Britaniją.

  Faktas, kad pora nusprendė atsiverti būtent pas Oprą, yra dėsningas. Amerikos televizijos laidų vedėja viena pirmųjų gavo kvietimą į hercogų vestuves, būdama ilgamete Markl drauge. O su princu Hariu ją sieja naujas projektas "Apple TV+". Neseniai paaiškėjo, kad princas filmuojasi Holivudo filme.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (157)

  Dar šia tema

  Lemtingi žodžiai: kaip princas Haris pakenkė Megan Markl
  Elžbieta II padarė Megan Markl "bevardę"
  Princas Haris ir Megan Markl laukiasi antro vaiko
  Tegai:
  JAV, karalienė, Didžioji Britanija, Princas Haris, Megan Markle, karališkoji šeima

  Svarbiausios temos