23:49 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Reitingą kasmet sudaro kelionių portalas "European Destinations", remdamasis vartotojų balsavimo rezultatais. Apklausoje dalyvavo daugiau nei 600 tūkstančių žmonių iš 192 šalių

  VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Portugalijos miestas Braga tapo geriausia kelionių po Europą kryptimi 2021 metais, praneša "EuroPulse".

  Jis užėmė pirmąją vietą reitinge, kurį kasmet sudaro kelionių portalas "European Destinations", remdamasis vartotojų balsavimo rezultatais. Apklausoje dalyvavo daugiau nei 600 tūkstančių žmonių iš 192 šalių.

  Braga, vadinama "Portugalijos Roma", buvo pažymėta už dėmesį architektūros paminklams, aukštą gyvenimo lygį, savitą virtuvę ir rūpestį aplinkai.

  Italijos sostinė (ji yra antroje vietoje), reitingo sudarytojų manymu, ypač tiks keliautojams, norintiems "prisiliesti prie Europos istorijos", ir įsimylėjėliams.

  Trečioje reitingo eilutėje yra kroatų Cavtatas, kuris svečiams gali pasiūlyti "paprastus malonumus": pasivaikščiojimus po gražų centrą, saulę, jūrą ir skanių patiekalų.

  Į dešimtuką taip pat pateko Florencija, Rumunijos Sibiu, Paryžius, Graikijos Kefalonijos sala, Juodkalnijos Kotoras, Slovėnijos Sočos slėnis ir Kanarų salos.

  Praėjusiais metais Prancūzijos miestas Kolmaras buvo pripažintas geriausia turistine kryptimi.

  Dar šia tema

  Lietuvoje turistams už atšauktas keliones pinigai bus grąžinami per 14 dienų
  Paskaičiuota, kiek kartų praėjusiais metais Lietuva buvo paminėta užsienio žiniasklaidoje
  "SpaceX" planuoja iki metų pabaigos išsiųsti į orbitą keturis turistus
  Tegai:
  kelionės, Europa, turizmas

  Svarbiausios temos