11:03 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (158)

  Kas laukia maištingųjų hercogų už karališkojo protokolo pažeidimą ir demaskuojantį interviu Opros Vinfri studijoje, papasakojo šaltiniai

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Britanijos karalienė Elžbieta II sureagavo į anūko žmonos Megan Markl norą duoti labai asmenišką interviu garsiai televizijos laidų vedėjai Oprai Vinfri (Oprah Winfrey).

  Verta priminti priešistorę: neseniai maištingieji hercogai patvirtino gandus, kad ruošiasi duoti interviu įtakingiausiai JAV televizijos žvaigždei Oprai Vinfri. Šou pasirodys ekranuose kovo 8 dienos išvakarėse ir jau žada tapti "skandalinga bomba".

  Leidinio "Daily Mail" apžvalgininkė Rebeka Ingliš (​​Rebecca English) papasakojo apie karalienės reakciją į būsimus Megan Markl atvirus pasakojimus, gautą iš Bakingamo rūmų.

  Korespondentė savo Twitter paskyroje pasidalijo oficialia karališkos šeimos pozicija.

  "Sasekso hercogai nebėra karališkosios šeimos darbo struktūros dalis, ir bet kokie jų priimti sprendimai žiniasklaidos atžvilgiu yra laikomi jų asmeniniu reikalu. Anksčiau jie buvo perspėti, kad dėl naujo statuso jie neturėtų informuoti karalienės apie tokio pobūdžio planus", — sakoma pranešime.

  Žinia apie poros atvirą interviu apie gyvenimą rūmuose ir už jų ribų pasirodė netrukus po to, kai paskelbta apie antrąjį Markl nėštumą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (158)

  Dar šia tema

  Lemtingi žodžiai: kaip princas Haris pakenkė Megan Markl
  Elžbieta II padarė Megan Markl "bevardę"
  Markl pėdomis: princas Haris vaidina Holivudo filme
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Megan Markle, Elžbieta II, karališkoji šeima

  Svarbiausios temos