14:53 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad visavertis kitos pusės valdymas šioje srityje vargu ar įmanomas, tačiau anksčiau jau vyko derybų procesai, leidę judėti pirmyn kuriant kai kuriuos pagrindinius principus ir pasitikėjimą stiprinančias priemones

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Rusija ir JAV turėtų grįžti prie žaidimo taisyklių kibernetinių technologijų srityje aptarimo, sakė buvusi NATO generalinė sekretorė ir buvusi valstybės sekretoriaus pavaduotoja, vadovavusi Amerikos delegacijai derybose dėl START-III, Rouz Gotemioler (Rose Gottemoeller).

  "[Rusijos užsienio reikalų viceministras] Sergejus Riabkovas paminėjo šį klausimą savo naujausiuose pareiškimuose, todėl įdomu, ar jis kibernetinės sferos kontrolę sieja su tais pačiais klausimais, kaip ir ginklų kontrolę. Tačiau aš sutinku, kad turime grįžti prie šių diskusijų", — ji sakė RIA Novosti.

  Anot jos, visavertis kitos pusės valdymas šioje srityje vargu ar įmanomas, tačiau anksčiau jau vyko derybų procesai, leidę judėti pirmyn kuriant kai kuriuos pagrindinius principus ir pasitikėjimą stiprinančias priemones.

  Tegai:
  kibernetinis saugumas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos