13:48 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1420)

  Remiantis gautais duomenimis, šalutinis poveikis yra panašus į pastebėtą klinikinių tyrimų metu. Tai apima galvos skausmą, šaltkrėtį, lengvą karščiavimą, nuovargį

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. JAV valdžia tiria 23 mirtis Niujorko valstijoje po vakcinacijos nuo koronaviruso. Apie tai RIA Novosti pranešė JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro atstovas.

  Jis paaiškino, kad šiuo metu ryšys tarp mirusių amerikiečių ir vaistų vartojimo dar nėra nustatytas.

  "Naujausi duomenys rodo 643 šalutinio poveikio atvejus po vakcinacijos nuo COVID-19 Niujorko valstijoje", — sakė šaltinis.

  Pasak jo, remiantis gautais duomenimis, šalutinis poveikis yra panašus į pastebėtą klinikinių tyrimų metu. Tai apima galvos skausmą, šaltkrėtį, lengvą karščiavimą, nuovargį.

  Centro atstovas pabrėžė, kad šiuo metu nėra įrodymų, kurie rodytų vakcinų saugumo problemą. Dabar tiriamos mirties priežastys po vakcinacijos.

  Anksčiau Graikijoje 85-erių vyras mirė praėjus kelioms minutėms po vakcinacijos nuo koronaviruso. Prieš skiepijimą gydytojai paėmė paciento anamnezę, ir jis neturėjo kontraindikacijų vakcinai. Po vakcinacijos pagyvenęs vyras sėdėjo laukiamajame, tada staiga prarado sąmonę ir krito. Gydytojai jam skubiai suteikė pirmąją pagalbą ir atliko širdies ir plaučių gaivinimą, po kurio pacientas maždaug penkioms minutėms atgavo sąmonę ir vėl jos neteko.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1420)
  Tegai:
  Niujorkas, koronavirusas, vakcinacija, vakcina

  Svarbiausios temos