10:59 2021 Kovo 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  "The Washington Post" rašė, kad kai kurie JAV ambasados ​​Maskvoje darbuotojai kreipėsi į Rusijos valdžios institucijas, norėdami pasiskiepyti vakcina "Sputnik V"

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. JAV ambasadorius Rusijoje Džonas Salivanas (John Sullivan) RIA Novosti sakė, kad jis ir šalies diplomatinės atstovybės nariai ketina skiepytis vakcina nuo COVID-19, kurią atsiųs Valstybės departamentas.

  "Kai mes gausime vakciną iš JAV Valstybės departamento, mes su kolegomis ja skiepysimės", — sakė jis.

  "The Washington Post" rašė, kad kai kurie JAV ambasados ​​Maskvoje darbuotojai kreipėsi į Rusijos valdžios institucijas, norėdami pasiskiepyti vakcina "Sputnik V".

  Anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad kvietimai dalyvauti vakcinacijos kampanijoje buvo išsiųsti visoms Rusijos Federacijoje akredituotoms ambasadoms ir tarptautinių organizacijų atstovybėms.

  Afganistano, Indijos, Italijos, Mongolijos ir Serbijos ambasadoriai paskelbė vakcinaciją Rusijos vakcina "Sputnik V".

  Rusijos vakcina buvo paskiepyti Argentinos, Afganistano, Baltarusijos, Ispanijos, Kirgizijos, Meksikos, Moldovos, Mongolijos, Serbijos ir Čilės ambasadų darbuotojai. Apie ketinimą skiepytis rusiška vakcina RIA Novosti pranešė Kubos ir Etiopijos diplomatinės atstovybės.

  Tegai:
  vakcinacija, vakcina, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos