18:28 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1451)

  Kalbėdamas apie tai, kaip sustabdyti dezinformacijos plitimą internete, milijardierius pažymėjo, kad IT milžinai ir vyriausybės turi nuspręsti, kur tiksliai nubrėžti ribą tarp turinio filtravimo ir žodžio laisvės pažeidimo

  VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas nurodė sąmokslo teorijas kaip priežastis atsisakyti vakcinos ir dėvėti kaukes. Tai jis pareiškė interviu Australijos televizijos kanalui ABC.

  "Tragiška, kad apie vakcinas susijusios sąmokslo teorijos paskatina žmones atsisakyti dėvėti kaukes ar skiepytis, kai vakcinos tampa prieinamos", — sakė jis.

  Kalbėdamas apie tai, kaip sustabdyti dezinformacijos plitimą internete, milijardierius pažymėjo, kad IT milžinai ir vyriausybės turi nuspręsti, kur tiksliai nubrėžti ribą tarp turinio filtravimo ir žodžio laisvės pažeidimo. Geitsas pridūrė, kad dar nematė gero požiūrio į šį klausimą pavyzdžių.

  Anksčiau milijardierius prisipažino, kad susidūrė su sąmokslo teorijomis apie vakcinas ir prieš COVID-19, ir apgailestavo, kad nepasitikėjimas vakcinomis gali sulėtinti kovą su pandemija. Pats Bilas Geitsas buvo paskiepytas sausio 22 dieną.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1451)
  Tegai:
  koronavirusas, Bilas Geitsas

  Svarbiausios temos