13:58 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (403)

  Pasak ekspertės, norint sulieknėti, būtina aktyvi medžiagų apykaita, o laikantis ilgų dietų ir nevalgant ji sulėtėja

  VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. Australijos dietologė Leanne Ward papasakojo apie dietos, susijusios su lieknėjimu, pavojus. Apie tai praneša "Daily Mail".

  Pasak ekspertės, norint sulieknėti, būtina aktyvi medžiagų apykaita, o laikantis ilgų dietų ir nevalgant ji sulėtėja. "Kartais, norint pagerinti medžiagų apykaitą, reikia valgyti daugiau, atsikratyti kalorijų deficito ir priaugti kelis kilogramus, kad vėl atsikratytum svorio", — sako ji.

  Šeima vaikščioja
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  Norint pagreitinti medžiagų apykaitą, ji rekomenduoja vartoti baltymus su kiekvienu maistu, vengti kalorijų deficito, sportuoti su svoriais ir kiekvieną vakarą gerai išsimiegoti.

  "Kai valgysite teisingai, reguliariai sportuosite ir gerai miegosite, jūsų medžiagų apykaita bus gera", — paaiškino ji.

  Specialistė pastebėjo, kad žmonėms reikia 7–9 valandų miego per naktį ir svarbu ne tik poilsio trukmė, bet ir kokybė. Norint geriau išsimiegoti, ji rekomenduoja prieš miegą apriboti naudojimąsi telefonu ir neiti miegoti iškart pavalgius ar išgėrus alkoholio.

  Anksčiau ji papasakojo apie tinkamą mitybą norint numesti svorio. Anot jos, nereikia badauti ar atsisakyti mėgstamo maisto. Pakanka sekti porcijos dydį.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (403)
  Tegai:
  sveikata, mityba, sveika mityba

  Svarbiausios temos