06:23 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Sausio 30 dieną britė pasijuto blogai, o vasario 2 dieną ji buvo skubiai pristatyta į ligoninę. Gydytojai apžiūrėjo pacientę ir sužinojo, kad liga atsinaujino

  VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. Anglijos Lankašyro grafystės Haslingdeno miesto gyventoja mirė praėjus kelioms savaitėms po to, kai išgirdo iš gydytojo optimistinę jos sveikatos prognozę. Praneša laikraštis "Daily Mirror".

  Nuo 2020 metų sausio 27 metų Ashleigh Whitaker kovojo su piktybiniu kaulų naviku — Ewingo sarkoma. 12 mėnesių jai sėkmingai buvo taikoma chemoterapija ir radioterapija, o gruodį gydytojai patikino pacientę, kad liga pasitraukė. Pasak 30 metų sužadėtinio Mitchell'o Antrobus'o, jie su Ashleigh pradėjo ruoštis vestuvėms ir kurti ateities planus.

  Deguonies kiekio matavimas
  © Sputnik / Сергей Аверин

  Tačiau sausio 30 dieną britė pasijuto blogai, o vasario 2 dieną ji buvo skubiai pristatyta į ligoninę. Gydytojai apžiūrėjo pacientę ir sužinojo, kad liga atsinaujino. Dešimties metų Jordan'o motina Ashleigh mirė kitą dieną po to, kai buvo paguldyta į ligoninę.

  "Nerasite rūpestingesnio ir labiau mylinčio žmogaus už Ashleigh, — sako jos sužadėtinis, su ja draugavęs dešimt metų. — Ji įeidavo į kambarį ir jį užpildydavo šviesa. Ji suteikė teigiamų emocijų visiems, su kuriais bendravo. Ji buvo gražiausia ir labiausiai atsidavusi mama."

  Anksčiau buvo pranešta, kad Amerikos mieste Amarillo (Teksasas) penkerių metų mergaitė mirė nuo COVID-19 praėjus 15 valandų po to, kai gydytojai pareiškė, kad jos būklė pagerės. Ji palaidota lapkričio 7 dieną.

  Tegai:
  mirtis, vėžys, moteris

  Svarbiausios temos