19:35 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Blogėja ES ir Rusijos santykiai, blogėja ir padėtis Rusijos viduje. ES negali likti abejinga, atsakysime vieningai, pažymi Ispanijos užsienio reikalų ministrė

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Ispanija mano, kad, nepaisant pablogėjusių ES ir Rusijos santykių, būtina ieškoti bendrų bendradarbiavimo temų, tokių kaip kova su klimato kaita ir susitarimas su Iranu, sakė Ispanijos užsienio reikalų ministrė Arancha Gonzalez Laya, praneša RIA Novosti.

  "Blogėja ES ir Rusijos santykiai, blogėja ir padėtis Rusijos viduje. ES negali likti abejinga, atsakysime vieningai. Manau, kad taip pat būtų naudinga aptarti ES ir Rusijos bendradarbiavimo erdvę, kurią mes taip pat turėtume skatinti, atsižvelgiant į tai, kad mus vienija bendri interesai, tokie kaip kova su klimato kaita ar susitarimas su Iranu", — prieš ES užsienio reikalų ministrų tarybos posėdį žurnalistams sakė ji.

  Anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas sakė, kad Rusijos ir Europos Sąjungos sąveika žlunga. Lavrovas pažymėjo, kad Europoje sakoma, jog sankcijos Rusijai yra priimamos ne dėl kokio nors politinio tikslo, o dėl to, kad Rusijos Federacijos veiksmai neliktų nenubausti.

  Tegai:
  Rusija, Ispanija, ES

  Svarbiausios temos