05:25 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (642)

  Nepaisant akivaizdžiai sudėtingos padėties santykiuose su Rusijos valstybe, Masas pasisako už konstruktyvaus dialogo su Rusija tęsinį

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Rusijos ir Europos Sąjungos santykiai pasiekė žemiausią tašką. Tai pareiškė Vokietijos užsienio reikalų ministras Heikas Masas, aptardamas galimas naujas sankcijas rusams. Apie jo žodžius praneša RIA Novosti.

  Diplomatas mano, kad ES turėtų parengti naują papildomą sankcijų paketą keliems Rusijos piliečiams. Ši pozicija susijusi su Antikorupcijos fondo (FBK, kurį Teisingumo ministerija įtraukė į užsienio agento funkcijas atliekančių organizacijų registre) įkūrėjo Aleksejaus Navalno byla.

  Nepaisant akivaizdžiai sudėtingos padėties santykiuose su Rusijos valstybe, Masas pasisako už konstruktyvaus dialogo su Rusija tęsinį.

  Anksčiau pranešta, kad Paryžius ir Berlynas gali atsisakyti griežtesnių sankcijų, pavyzdžiui, prieš "Nord Stream-2" dujotiekį. Austrijos užsienio reikalų ministras Aleksandras Šalenbergas (Alexander Schallenberg) pasisakė prieš pernelyg dideles sankcijas Rusijai, ragindamas "nenupjauti šakos, ant kurios sėdime".

  Temos:
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (642)
  Tegai:
  ES, Rusija, Vokietija

  Svarbiausios temos