06:08 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Berniukas mirė Konro mieste, praleidęs naktį gyvenamoje priekaboje, kuri liko be šildymo ir elektros dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo. Vaiko šeima mano, kad jis mirė nuo hipotermijos

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Teksase mirtinai sušalusio berniuko šeima pateikė 100 milijonų dolerių ieškinį Teksaso elektros patikimumo tarybai (ERCOT). Apie tai pranešė KHOU televizijos kanalas.

  11 metų Christian'as Pavon'as mirė Konro mieste, praleidęs naktį gyvenamoje priekaboje, kuri liko be šildymo ir elektros dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo. Vaiko šeima mano, kad jis mirė nuo hipotermijos.

  Autobusas Vilniuje
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Bendrovė teigė, kad ją labai nuliūdino vaiko mirtis. "Mums neleidžiama komentuoti dėl vykstančių teisminių ginčų", — teigė bendrovė.

  Anksčiau JAV prezidentas Džo Baidenas paskelbė Teksasą stichinės nelaimės zona dėl anomalių oro sąlygų. Politikas pažadėjo skirti lėšų iš federalinio biudžeto padėti valstijai. Parama bus teikiama nuo 2021 metų vasario 21 dienos.

  Dėl didžiausio šalčio per daugiau nei 30 metų Teksasas ištiko maisto krizę. Dėl parduotuvių uždarymo daugelis parduotuvių ir restoranų yra priversti išmesti greitai gendančias ir pasibaigusio galiojimo prekes, kartu patirdami sunkumų dėl naujų maisto produktų tiekimo.

  Tegai:
  žiema, šiluma, JAV

  Svarbiausios temos