22:32 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Politologo teigimu, Ukrainos kariuomenė praktiškai neturi aviacijos ir oro gynybos sistemų, o kareiviai ginklais ir amunicija aprūpinami iš sovietų arsenalų

  VILNIUS, vasario 23 — Sputnik. Ukrainos kariuomenė negalės nieko priešinti Rusijos ginkluotosioms pajėgoms karinio susidūrimo atveju, mano Sisteminės analizės ir prognozavimo centro prezidentas Rostislavas Iščenka.

  NATO aukščiausiojo lygio susitikimas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Pasak politologo, Ukrainos ginkluotosios pajėgos neturi reikiamo ginklų asortimento, pakankamo finansavimo, taip pat neturi kovinių veiksmų pagal šiuolaikinius standartus patirties.

  "Ukraina net nepasipriešins Rusijos armijai, o Lvovas ir Dnepropetrovskas varžysis, kas jai greičiau įteiks gėles", — pasakė ekspertas "Ukraina.ru" YouTube kanalo eteryje.

  Be to, Ukrainos kariuomenė praktiškai neturi aviacijos ir oro gynybos sistemų, šarvuočius galima "pramušti teniso kamuoliuku", o kareiviai ginklais ir amunicija aprūpinami iš sovietų arsenalų", — reziumavo Iščenka.

  Ukrainos valstybininkai ir įvairūs ekspertai reguliariai skelbia priešiškus antirusiškus pareiškimus. Taigi Ukrainos delegacijos patarėjas trišalės kontaktinės grupės Donbaso klausimais informacinės politikos klausimais Aleksejus Arestovičius anksčiau pareiškė, kad karo su Maskva atveju Kijevas "imsis puolimo". Pasak jo, Ukraina Rusijai taptų Afganistanu, tik žymiai stipresnis variantas. Diplomatas pridūrė, kad geresnis už Ukrainos raketas gali būti tik branduolinis ginklas. O politologas, socialinės ekonomikos daktaras Zinovijus ​​Svereda, savo ruožtu, paragino susprogdinti Krymo tiltą ir surengti Rusijai "naują Perl Harborą“.

  Tegai:
  ginklai, karas, Rusija, Ukraina

  Svarbiausios temos