15:02 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jis pridūrė, kad dialogas visada gali padėti atrasti bendrus sprendimus ir reikėtų sumažinti įtampą Rusijos santykiuose su Norvegija ir jos sąjungininkais

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Norvegijos ginkluotųjų pajėgų vadas Eirikas Kristofersenas (Eirik Kristoffersen) teigė, kad karas su Rusija yra blogiausias dalykas, kuris gali nutikti, tačiau tai mažai tikėtinas scenarijus. Jo žodžius paskelbė NRK.

  "Pavojingiausia, kas gali nutikti Norvegijai, NATO ir visam pasauliui, yra atviras konfliktas su Rusija. Laimei, tai nėra labai tikėtina", — sakė šalies kariuomenės vadas.

  Jis pridūrė, kad dialogas visada gali padėti atrasti bendrus sprendimus ir reikėtų sumažinti įtampą Rusijos santykiuose su Norvegija ir jos sąjungininkais.

  Vasario 23 dieną paaiškėjo, kad JAV pirmą kartą išsiuntė savo strateginius bombonešius "B-1B Lancer" į pratybas Norvegijoje. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova teigė, kad Maskva tokį Oslo sprendimą laiko "dar vienu žingsniu siekiant didinti karinį aktyvumą Tolimojoje Šiaurėje".

  Tegai:
  Norvegija, Rusija

  Svarbiausios temos