03:37 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2007
 • RUB92.0836
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Incidentas įvyko Kinijoje, kur neseniai įsigaliojo civilinis kodeksas, pagal kurį žmogus per skyrybas gali reikalauti iš savo partnerio kompensacijos

  VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Kinijoje teismas vyrui nurodė sumokėti žmonai 50 tūkstančių juanių (maždaug 7,7 dolerių) kompensaciją už namų ruošos darbus, atliktus per penkerius santuokos metus. Apie tai rašo leidinys "The Guardian".

  Laikraštis priminė, kad šalyje neseniai įsigaliojo civilinis kodeksas, pagal kurį žmogus per skyrybas gali reikalauti iš savo partnerio kompensacijos, jei jis buvo pagrindinis vaikų globėjas, rūpinosi pagyvenusiais tėvais ar prisiėmė didžiausią namų ruošos dalį. Kaip pažymėta, partneriai turi susitarti dėl sumos, jei nepavyks susitarti, teismas priims sprendimą pats.

  Taigi, Pekino teismas nusprendė, kad vyras pavarde Čenas turi sumokėti didelę sumą savo buvusiai žmonai Von. Moteris pareiškė, kad rūpinosi sūnumi, o jos vyras nepadėjo atlikti namų ruošos darbų.

  Pora santykius įteisino 2015 metais, tačiau po trejų metų išsiskyrė. Čenas pradėjo skyrybų procesą tik pernai, bet moteris atsisakė išsituokti.

  Vėliau ji apsigalvojo ir pareikalavo padalyti turtą bei sumokėti finansinę kompensaciją. Be 50 tūkstančių juanių, ji gavo teisę globoti sūnų ir kasmėnesines 2 tūkst. juanių (maždaug 310 dolerių) sumos išmokas.

  Dar šia tema

  "Little Big" vokalistę užsipuolė po grupės lyderio pranešimo apie skyrybas
  Dainininkė Polina Gagarina pirmą kartą atskleidė skyrybų detales
  Galkinas atsakė į gandus apie skyrybas su Pugačiova
  Tegai:
  skyrybos, šeima, Kinija

  Svarbiausios temos