21:57 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1783)

  Patikslinama, kad EVA sprendimas pradėti nuoseklią ekspertizės procedūrą buvo priimtas atsižvelgiant į laboratorijos ir klinikinių suaugusiųjų vakcinos tyrimų rezultatus

  VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Europos vaistų agentūra (EVA) pradėjo nuosekliai nagrinėti Rusijos vakcinos nuo koronaviruso "Sputnik V" registracijos dokumentaciją, pranešė Rusijos tiesioginių investicijų fondas (RTIF). Agentūra patikrins vakciną pagal ES veiksmingumo, saugumo ir kokybės standartus.

  "Rusijos tiesioginių investicijų fondas praneša apie Europos vaistų agentūros (EVA) vykdomos Rusijos koronaviruso vakcinos "Sputnik V" prieš registraciją atliekamos ekspertizės pradžią", — cituoja fondą RIA Novosti.

  Patikslinama, kad EVA sprendimas pradėti nuoseklią ekspertizės procedūrą buvo priimtas atsižvelgiant į laboratorijos ir klinikinių suaugusiųjų vakcinos tyrimų rezultatus. "EVA vertins vakcinos "Sputnik V" atitiktį ES veiksmingumo, saugumo ir kokybės standartams", — pažymėjo RTIF.

  Vengrija ir Slovakija jau patvirtino "Sputnik V" naudojimą individualiai, nelaukdamos bendros Europos vaisto registracijos iš EVA. "Sputnik V" yra viena iš trijų geriausių vakcinų nuo koronaviruso pasaulyje pagal vyriausybės reguliavimo institucijų gautų patvirtinimų skaičių. Ją užregistravo 42 šalys, kuriose bendrai gyvena daugiau nei 1,1 mlrd. žmonių.

  Gamalėjaus epidemiologinių ir mikrobiologinių tyrimų centras ir RTIF bendradarbiauja su nacionalinėmis reguliavimo institucijomis visame pasaulyje ir teikia visus reikalingus duomenis apie Rusijos vakcinos klinikinius tyrimus, pabrėžė fondas.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1783)

  Dar šia tema

  Armėnija įvertino situaciją dėl "Sputnik V" įsigijimo
  Slovakijoje leista naudoti vakciną "Sputnik V"
  Slovakijos prezidentė sukritikavo sprendimą naudoti "Sputnik V"
  Tegai:
  Sputnik V, vakcina, koronavirusas, Rusija, ES

  Svarbiausios temos