14:25 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  JAV leidinio skaitytojai, išrinkdami gražiausius šiuolaikinius naikintuvus pasaulyje, be Rusijos 4 ++ kartos lėktuvo, pirmenybę teikė amerikiečių naikintuvui "F-22 Raptor" ir Prancūzijos "Rafale"

  VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Rusijos 4 ++ kartos lėktuvas Su-35 yra pripažintas vienu gražiausių šiuolaikinių naikintuvų pasaulyje, remiantis JAV leidinio "Defence Blog" skaitytojų nuomone.

  Su-35 atsidūrė antroje reitingo eilutėje, surinkęs 14 procentų balsų. Pirmą vietą sąraše užėmė penktosios kartos amerikiečių naikintuvas "F-22 Raptor" (40 proc.), trečią — Prancūzijos "Rafale" (13 proc.). Ketvirtoje vietoje su 12 procentų balsų atsidūrė amerikietiškas "F-15 Eagle". Penktą vietą su penkiais procentais užėmė Europos "Typhoon".

  Be šių orlaivių, skaitytojams buvo pasiūlyta balsuoti už Amerikos "F-35 Lightning II" ir "F/A-18E/F Super Hornet", Rusijos Su-57 ir Kinijos J-20.

  Anksčiau amerikiečių leidinys "The National Interest" įvertino Rusijos 4 ++ kartos naikintuvo Su-35 savybes ir pavadino jį "universaliu koviniu paukščiu". Pažymima, kad Su-35 gali veikti savarankiškai, kitų naikintuvų grupėje arba kovinės grupės, kuri valdoma iš oro, žemės ar laivo vadovavimo centro, sudėtyje.

  Su-35 — rusiškas daugiafunkcis labai manevringas naikintuvas, su valdomu 4 ++ kartos traukos vektoriumi. Jis yra viena pagrindinių Rusijos karinių oro pajėgų kovinių mašinų.

  Skiriamieji orlaivio bruožai yra naujas avionikos kompleksas skaitmeninės informacijos ir valdymo sistemos, integruojančios borto įrangos sistemas, pagrindu, nauja radarų stotis su fazuotomis antenos grotelėmis su plačiu oro taikinių aptikimo diapazonu ir padidintu vienu metu lydimų ir apšaudomų taikinių skaičiumi, nauji varikliai su padidinta trauka.

  Dar šia tema

  Rusija pareiškė apie naujos kartos naikintuvo-perėmėjo sukūrimą
  "The National Interest" atskleidė amerikiečių naikintuvų "Achilo kulną"
  Profesionalai danguje: nufilmuotas Rusijos naikintuvų papildymas kuru
  "Planai sužlugdyti": kodėl naujausi JAV naikintuvai netinkami karui
  Tegai:
  naikintuvai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos