11:32 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Karo apžvalgininkas pažymėjo, jog karo atveju Vakarų šalys nesiųs armijos padėti Ukrainai, kad nerizikuotų savo kariškių gyvybėmis

  VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Karo tarp Ukrainos ir Rusijos atveju Vakarai gali surengti keletą kibernetinių atakų, pareiškė "URA.RU" karo apžvalgininkas, atsargos pulkininkas Aleksandras Žilinas.

  "Vakarai gali paremti Ukrainą kibernetinėmis atakomis prieš Rusiją. Tuo tikslu JAV sukurti specialūs daliniai", — pasakė ekspertas.

  Jis paaiškino, kad tokio išpuolio atveju keli dideli Rusijos miestai gali likti be elektros.

  "Tai sukels kolapsą", — pridūrė Žilinas.

  Jis pabrėžė, kad Vakarų šalys nesiųs armijos padėti Ukrainai, kad nerizikuotų savo kariškių gyvybėmis.

  Praėjusią savaitę Aukščiausiosios Rados deputatas iš partijos "Opozicijos platforma — Už gyvybę" Renatas Kuzminas pareiškė apie Ukrainos pasirengimą karui Kryme ir Donbase. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad šalyje nuolat girdimi karingi šūkiai, Generalinis štabas ruošia karius gatvių mūšiams, o Kijevo atstovai atsisako vykdyti Minsko susitarimus.

  Maskvos ir Vakarų santykiai pablogėjo dėl padėties Ukrainoje ir aplink Krymą, kuris po referendumo pusiasalyje tapo Rusijos teritorijos dalimi.

  Maskva buvo apkaltinta kišimusi ir prieš ją buvo įvestos sankcijos, atsakydama Rusija pradėjo importo pakeitimo kursą. Be to, Rusijos valdžia ne kartą pažymėjo, kad kalbėti su Maskva sankcijų kalba yra neproduktyvu. Rusija ne kartą

  Dar šia tema

  NATO-2030: kur veda aktyvi Vakarų aljanso veikla Baltijos šalyse
  Kaip Vakarai saugo žudiką nuo "Rusijos pasaulio čiuptuvų"
  Ukrainoje paskelbta atskyrimo nuo Rusijos ir Baltarusijos energetikos sistemų data
  Tegai:
  Europa, Rusija, Ukraina, karas

  Svarbiausios temos