11:47 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)

  Kovo 4 dieną Europos vaistų agentūra pradėjo tirti Rusijos vakciną. Šaltinis, susipažinęs su procesu, teigė, kad ją gali galutinai patvirtinti gegužę

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Keturios ES šalys nagrinėja galimybes pradėti derybas su Rusijos vakcinos nuo koronaviruso "Sputnik V" gamintojais, pranešė "Reuters" ES diplomatinis šaltinis.

  Vakcina Sputnik V
  © Sputnik / Владислав Воднев

  Kitos informacijos jis nepateikė. Yra žinoma, kad Vengrija ir Slovakija jau nusipirko rusišką vaistą, Čekija pareiškė susidomėjimą, Italija tiria galimybę pradėti gaminti ją didžiausiame bioreaktoriuje "ReiThera" netoli Romos.

  Kovo 4 dieną Europos vaistų agentūra pradėjo tirti Rusijos vakciną. Šaltinis, susipažinęs su procesu, teigė, kad ją gali galutinai patvirtinti gegužę.

  "Sputnik V" jau užima antrąją vietą pasaulyje pagal valstybių, kurios sutiko naudoti, skaičių (45), pirmoje vietoje — "AstraZeneca" (49). Tai Rusija, Baltarusija, Argentina, Bolivija, Serbija, Alžyras, Palestina, Venesuela, Paragvajus, Turkmėnistanas, Vengrija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Iranas, Gvinėjos Respublika, Tunisas, Armėnija, Meksika, Nikaragva, Serbų respublika (Bosnija ir Hercegovina), Libanas, Mianmaras, Pakistanas, Mongolija, Bahreinas, Juodkalnija, Sent Vinsentas ir Grenadinai, Kazachstanas, Uzbekistanas, Gabonas, San Marinas, Gana, Sirija, Kirgizija, Gajana, Egiptas, Hondūras, Gvatemala, Moldova, Slovakija, Angola, Džibutis, Kongo Respublika, Šri Lanka, Laosas ir Irakas.

  Bendras šių šalių gyventojų skaičius viršija 1,2 milijardo žmonių.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)

  Dar šia tema

  Juknevičienė mano, kad dėl J&J vakcinos nebeaktuali "Kremliaus propaganda" dėl "Sputnik V"
  Vokietijos parlamentaras pasisakė apie "Sputnik V" galimybes jį patvirtinti ES
  Zacharova pareiškė, kad vykdoma "nešvari Vakarų kampanija" prieš "Sputnik V" vakciną 
  Tegai:
  Sputnik V, vakcina, koronavirusas, Rusija, ES

  Svarbiausios temos