10:48 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (185)

  Anot buvusio jo vyresniojo patarėjo Džeisono Milerio, buvęs JAV prezidentas iš pradžių norėjo viešai kalbėti apie jos žodžius, bet tada apsigalvojo

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas slapta sukritikavo Megan Markl už interviu su televizijos laidų vedėja Opra Vinfri (Oprah Winfrey). Apie tai rašo "Daily Mail".

  Anot buvusio jo vyresniojo patarėjo Džeisono Milerio (Jason Miller), Trampas iš pradžių norėjo viešai kalbėti apie jos žodžius, bet tada apsigalvojo. Mileris jam priminė televizijos laidų vedėjo Pyrso Morgano (Piers Morgan)  likimą. Jis neigiamai kalbėjo apie princą Harį ir Megan Markl, sakydamas, kad jie "išdavė karalienę", ir buvo atleistas.

  Po interviu paskelbimo ir Morgano atsistatydinimo, Trampas pareiškė, kad jis yra televizijos laidų vedėjo pusėje ir pavadino Markl "beverte".

  Kovo 8 dieną CBS transliavo pirmąjį bendrą interviu, kurį princas Haris ir Megan Markl davė persikėlę į JAV. Haris pasakojo, kad per pirmąjį Megan nėštumą kai kurie karališkosios šeimos nariai išreiškė susirūpinimą dėl negimusio vaiko odos spalvos. Megan prisipažino, kad ji galvodavo apie savižudybę dėl priekabiavimo britų spaudoje. Taip pat tapo žinoma, kad jie prarado finansinę karališkosios šeimos paramą 2020 metų pirmoje pusėje, o princas Čarlzas kelis mėnesius atsisakė kalbėtis su savo sūnumi.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (185)
  Tegai:
  Princas Haris, Megan Markle, JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos