06:44 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (186)

  "The Times" anksčiau pranešė, kad 2018 metais tuometinis princo Hario ir jo žmonos atstovas Džeisonas Knaufas pateikė skundą dėl Markl

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princo Hario, Sasekso hercogo žmona Megan Markl išsiuntė prašymą Bakingamo rūmams parodyti savo dokumentus, el. laiškus ar tekstinius pranešimus, susijusius su kaltinimais jai, rašo "Daily Mail".

  "The Times" anksčiau pranešė, kad 2018 metais tuometinis princo Hario ir jo žmonos atstovas Džeisonas Knaufas (Jason Knauf) pateikė skundą dėl Markl. Jo teiginių esmė buvo ta, kad savo elgesiu ji privertė išeiti iš darbo du jo kolegas ir labai apsunkino kito darbuotojo darbą. Tai tapo žinoma tik dabar, nes, anot laikraščio, tuomet princas Haris maldavo Knaufo nepateikti skundo. Po mėnesio Knaufas atsistatydino. Bakingamo rūmai pažadėjo išnagrinėti situaciją. Princas Haris ir jo žmona, reaguodami į tai, pasakė, kad Markl susierzino dėl kitų išpuolių.

  Kaip rašo "Daily Mail", remdamasi šaltiniu Bakingamo rūmuose, hercogienė ruošiasi paneigti, jos teigimu, "šmeižto kampaniją". Pasak šaltinio, jos biuras išsiuntė rašytinį prašymą "reikalaudamas įrodymų". Atsakydama Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II perdavė prašymą Velso princui Čarzlui, kurio artimiausi padėjėjai šiuo metu ieško bylų.

  "The Times" sekmadienį pranešė, kad Bakingamo rūmų tyrimas dėl karališkųjų pareigūnų skundų dėl Sasekso hercogienės Megan Markl elgesio bus perduotas advokatų kontorai. Karališkajai šeimai artimi šaltiniai laikraščiui teigė, kad "blogiausi incidentai" gali paaiškėti dėl tyrimo.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (186)
  Tegai:
  Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos