19:17 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (111)

  Sausio mėnesio leidinyje buvo pasakyta, kad Trampas iš grupės, tiriančios galimus pažeidimus prezidento rinkimuose Gruzijoje, vadovo tariamai reikalavo "rasti klastojimų", žadėdamas, kad šiuo atveju ji taps "nacionaline didvyre"

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Amerikos laikraštis "The Washington Post" paskelbė paneigęs medžiagą, kurioje buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trampui priskyrė žodžius, kurių jis neištarė. Atitinkama pastaba buvo paskelbta leidinio svetainėje.

  Sausio mėnesio leidinyje buvo pasakyta, kad Trampas iš grupės, tiriančios galimus pažeidimus prezidento rinkimuose Gruzijoje, vadovo tariamai reikalavo "rasti klastojimų", žadėdamas, kad šiuo atveju ji taps "nacionaline didvyre".

  Po dviejų mėnesių buvo paskelbtas jų pokalbio telefonu įrašas — Donaldas Trampas paprašė atidžiai išnagrinėti galimus pažeidimus per balsavimą Gruzijoje, tačiau neištarė konkrečių "The Washington Post" minimų žodžių. Paneigdamas laikraštis prisipažino citavęs buvusį prezidentą iš šaltinio, todėl Trampui priskyrė frazes, kurių jis nesakė. 

  Buvęs JAV prezidentas į tai sureagavo pareiškimu, kurį naujienų portalas "Daily Caller" paskelbė savo Twitter paskyroje. Trampas padėkojo "The Washington Post" už pataisymą, pabrėždamas, kad visa istorija nuo pat pradžių buvo melas.

  "Atkreipkite dėmesį, kad visos pagrindinės žiniasklaidos klaidos, praleidimai ir tiesioginis melas visada nukreipiami viena kryptimi — prieš mane ir respublikonus", — sakė Trampas.

  2020 metų lapkričio 3 dieną JAV vyko prezidento rinkimai. Sausio 7 dieną JAV Kongresas patvirtino demokrato Džo Baideno pergalę, jis tapo 46-uoju valstybės vadovu.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (111)
  Tegai:
  Washington Post, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos