01:30 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (189)

  Pabrėžiama, kad laiške Megan Markl vyras bandė pateisinti savo elgesį ir skandalingą interviu su Opra Vinfri

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Haris bandė prašyti savo tėvo princo Čarlzo atleidimo: buvusios aktorės Megan Markl vyras išsiuntė tėvui už širdies griebiantį elektroninį laišką.

  Primenama, kad per skandalingą interviu Amerikos televizijoje Haris sakė, kad nebendravo su savo tėvu. Anot hercogo, princas Čarlzas nebeatsakė į jo skambučius po "Megxit". Markl vyras taip pat teigė, kad tėvas atsisakė jam teikti finansinę paramą ir privertė jį skolintis.

  Kaip skelbia Didžiosios Britanijos žiniasklaida, princas Čarlzas keletą dienų iki sūnaus pasirodymo eteryje gavo jo elektroninį laišką. Laiške princas Haris bandė pateisinti savo poelgį.

  Pasak karališkosios šeimos korespondentės Keitės Nikol (Katie Nicholl), rašydamas "išteisinamąjį nuosprendį", Haris buvo "visiškai nevilties būsenoje". Matyt, laiškas niekaip nesuminkštino griežto tėvo širdies — princas Čarlzas pasijuto išduotas ir toliau tylėjo.

  Jaunesnysis Velso princo Čarlzo ir princesės Dianos sūnus princas Haris 2018-ųjų gegužę vedė žvaigždę amerikietę Megan Markl. Vestuvių dieną jaunikio močiutė karalienė Elžbieta II jauniesiems suteikė Sasekso hercogo ir hercogienės titulus.

  2020 metais princas Haris ir jo žmona paskelbė atsisakantys karališkojo statuso. Todėl jiems buvo atimti karališkieji titulai ir daugybė privilegijų. Karalienė jiems skyrė metus galutiniam sprendimui priimti, o šių metų vasarį Sasekso hercogas ir hercogienė patvirtino, kad neketina grįžti į karališkąsias pareigas.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (189)
  Tegai:
  Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos