15:26 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (184)

  "Fox News" laidoje Trampas buvo paklaustas, kaip jaučiasi dėl Sasekso hercogienės ir jos vyro princo Hario pareiškimų ir ką jis mano apie gandus, kad Markl ketina kandidatuoti į JAV prezidento postą

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas sakė, kad jis nėra Megan Markl "gerbėjas", tačiau gali su ja konkuruoti rinkimuose, praneša RIA Novosti.

  "Fox News" laidoje Trampas buvo paklaustas, kaip jis jaučiasi dėl Sasekso hercogienės ir jos vyro princo Hario pareiškimų ir ką jis mano apie gandus, kad Markl ketina kandidatuoti į JAV prezidentės postą.

  "Tikiuosi, kad taip atsitiks. Nes jei taip atsitiks, turėsiu dar daugiau noro kandidatuoti (vėl į prezidento postą). Aš nesu jos gerbėjas", — sakė jis.

  "Manau, kad karalienė yra nuostabus žmogus, nesu Megan gerbėjas", — pridūrė Trampas.

  Interviu su garsia amerikiečių televizijos laidų vedėja Opra Vinfri (Oprah Winfrey) Sasekso hercogas ir hercogienė padarė keletą sensacingų pareiškimų, kurie pakenkė karališkajai šeimai ir Didžiosios Britanijos monarchijos įvaizdžiui.

  Visų pirma, Markl teigė, kad kai ji laukėsi Arčio, vienas iš jos vyro giminaičių (vėliau Vinfri patikslino, kad jie nėra nei Elžbieta II, nei princas Filipas) išreiškė susirūpinimą dėl vaiko odos spalvos, taip pat, ji pati turėjo minčių apie savižudybę ir jai buvo atsisakyta padėti. Markl taip pat teigė, kad ją įžeidė vyresniojo princo Hario brolio žmona, Kembridžo hercogienė Keitė.

  Didžiosios Britanijos karališkoji šeima praėjus dviem dienoms po interviu transliacijos JAV pareiškė, kad rimtai vertina princo Hario ir Megan Markl žodžius apie rasizmą, pažymėdami, kad "kai kurie prisiminimai gali skirtis". Bakingamo rūmai pažadėjo visas iškeltas problemas, ypač susijusias su rasizmu, išspręsti privačiu būdu.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (184)
  Tegai:
  Megan Markle, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos