14:37 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (184)

  Apie tai, ką aptarė konkurentų Markl ir Midlton vyrai ir kokį poskonį paliko telefoninis pokalbis, pasakoja užsienio žiniasklaidos šaltiniai

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Po aukšto lygio interviu princas Haris pagaliau pasikalbėjo su savo broliu Viljamu: žiniasklaidai buvo atskleistos telefoninio pokalbio detalės.

  Išleidęs atskleidžiantį interviu Amerikos televizijoje, princas Haris visais būdais bando "prisibelsti" prie savo artimųjų. Sukilėlis parašė jautrų laišką tėvui Čarlzui, o paskui kreipėsi į paklusnų brolį, galėjo su juo susisiekti. Pokalbio detales atskleidė šaltinis iš "Daily Mail".

  CBS žurnalistė Gayle King teigė, kad princas Haris pagaliau pasikalbėjo su princu Viljamu: praėjusį savaitgalį įvyko pokalbis telefonu.

  Pasak King, pokalbis pasirodė esąs "neproduktyvus". Viskas nutiko dėl to, kad Haris ėmė reikalauti, jog artimieji įsikištų ir nutildytų spaudą, taip pat nustoti skleisti melagingą informaciją ir nedaryti dviprasmiško tai, kas pasakyta.

  "Tačiau jie džiaugėsi, kad apskritai pasikalbėjo", — apibendrino žurnalistė.

  Verta paminėti, kad princas Viljamas dar kartą įvykdė savo pažadą: prieš tai jis jau pakomentavo maištingųjų hercogų interviu ir pažadėjo pasikalbėti su savo jaunesniuoju broliu.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (184)
  Tegai:
  Princas Viljamas, Princas Haris

  Svarbiausios temos