21:04 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)

  Organizacija nuolat palaiko ryšius su Europos vaistų agentūra ir reguliavimo institucijomis visame pasaulyje, kad gautų naujausią informaciją apie vaistų saugumą

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija ir toliau rekomenduoja skiepyti su "AstraZeneca", plačiai atsisakius vartoti vakciną, nes jos nauda yra didesnė už riziką, sakoma pranešime, kuris buvo pateiktas po galutinio PSO vakcinos saugumo įvertinimo. Apie tai rašo RIA Novosti autorė Jelizaveta Isakova.

  "PSO šiuo metu mano, kad "AstraZeneca" vakcinos nauda yra didesnė už keliamą riziką, ir rekomenduoja tęsti skiepijimą", — sakoma pranešime.

  Organizacija pabrėžė, kad veninė tromboembolija, nustatyta daugeliui pacientų po vakcinacijos "AstraZeneca", yra trečia pagal dažnumą širdies ir kraujagyslių liga pasaulyje. Kol kas nėra aiškių nuorodų apie tiesioginį ligos ir vakcinos ryšį.

  PSO nuolat palaiko ryšius su Europos vaistų agentūra ir reguliavimo institucijomis visame pasaulyje, kad gautų naujausią informaciją apie vaistų saugumą.

  Tikimasi, kad PSO Pasaulinis vakcinų saugos patariamasis komitetas kovo 18 dieną, ketvirtadienį, paskelbs savo sprendimą dėl "AstraZeneca" saugumo.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)
  Tegai:
  saugumas, vakcinacija, vakcina, koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos