14:37 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Amerikos leidinio, tankų palaikymo kovinė mašina "Terminator" gali veikti kartu su oro gynybos sistemomis mūšio lauke, kad kovotų su priešo sraigtasparniais ir žemai skraidančiais bei mažo greičio lėktuvais

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Straipsnio Amerikos leidiniui "The National Interest" autorius Peteris Sučiu papasakojo apie stiprias tankų palaikymo kovinės mašinos "Terminator" puses.

  Pravardė "Terminator", kaip priminė Sučiu, yra neoficialus, tačiau jis labai tinka šiam šarvuočiui — jis gali suteikti ugnies paramą, taip pat sunaikinti lengvai šarvuotus taikinius, tankus ir pėstininkų kovos mašinas. Transporto priemonė taip pat gali veikti kartu su oro gynybos sistemomis mūšio lauke, kad kovotų su priešo sraigtasparniais ir žemai skraidančiais bei mažo greičio lėktuvais.

  "Terminator" <...> yra gerai ginkluotas ir šarvuotas, puikiai tinka kovai siaurose gatvėse", — paaiškino ekspertas.

  Mašina pastatyta ant pagrindinio kovinio tanko T-72 važiuoklės. Ji apginkluota keturiais paleidimo įrenginiais 9M120 "Ataka", dviem 30 mm automatinėmis patrankomis2A42, dviem granatsvaidiais AG17D ir dvigubiu 7,62 mm Kalašnikovo kulkosvaidžiu. Mašinos ekipažą sudaro penki žmonės.

  Transporto priemonės prieštankinė raketų sistema gali pataikyti į taikinį iki šešių kilometrų atstumo. Sučiu pabrėžė, kad "Terminator" taip pat gana greitas nepaisant savo dydžio.

  Rusijos Ginkluotosios pajėgos tankų palaikymo kovinę mašiną "Terminator" pradėjo naudoti 2018 metais.

  Dar šia tema

  RF Gynybos ministerija parodė, kaip šaudoma iš raketinio tanko "Terminator"
  "Tai yra proveržis": Rusija išbando naują tankų mūšio taktiką
  Rusijos tankas "Armata" gavo "užsienio pasą"
  Tegai:
  ginklavimasis, šarvuotis, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos