00:47 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Straipsnio autorius pažymi, kad nepaisant to, jog yra F-22 ir F-35, JAV oro pajėgose apskritai trūksta penktosios kartos naikintuvų

  VILNIUS, kovo 21 — Sputnik. JAV negalės susidurti su Rusija ir Kinija galimame kare dėl slaptų naikintuvų trūkumo. Pasakoja  "The National Interest" apžvalgininkas Krisas Osbornas.

  Straipsnio autorius pažymi, kad nepaisant to, jog yra F-22 ir F-35, JAV oro pajėgose apskritai trūksta penktosios kartos naikintuvų. Pagrindinę flotilės dalį sudaro ketvirtosios kartos orlaiviai, kurie, pasak eksperto, negali nepastebėti prasiskverbti į priešo oro erdvę, atsižvelgiant tiek į Rusijos, tiek į Kinijos oro gynybos sistemų pasiekimus.

  Jis pabrėžia, kad kovai ore pranašumui reikia greičio, slaptumo ir manevringumo.

  Savo ruožtu buvęs F-15 pilotas ir oro pajėgų generolas Davidas Deptula pritaria Osborno požiūriui.

  "JAV oro pajėgoms reikalingi orlaiviai, kurie galėtų prasiskverbti į priešo oro gynybos zonas", — sakė jis.

  Generolas mano, kad Kinijos HQ-9 arba Rusijos S-400 tikrai gali sukelti problemą, jei Jungtinėse Valstijose nebus pakankamai lėktuvų.

  Jis taip pat pažymėjo, kad Rusija ir Kinija didina penktos kartos orlaivių, tokių kaip "Su-57" ir "J-31", parką, todėl, anot kariškių, vargu ar amerikiečiai ketvirtosios kartos naikintuvai laimi kovoje iš oro.

  Tegai:
  naikintuvai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos