11:36 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip pabrėžiama pranešime, nukentėjęs darbuotojas pirmąją pagalbą gavo vietoje, o po to buvo paguldytas į ligoninę.

  VILNIUS, kovo 21 — Sputnik. Milžiniška panda Belgijos zoologijos sode "Pairi Daiza" šeštadienio popietę užpuolė darbuotoją ir jį sužeidė, tačiau gyvybei nekilo jokios grėsmės, pranešė organizacijos spaudos tarnyba. Apie tai rašo RIA Novosti.

  Darbuotojas, daugelį metų rūpinęsis gyvūnais, dėl kol kas neaiškios priežasties atsidūrė "tiesioginiame kontakte su milžiniška panda Tian Bao, ketverių metų, koridoriuje, skirtame tik darbuotojams". Todėl zoologijos sodo darbuotojas susižeidė koją ir ranką. "Greitas netoliese esančių darbuotojų ir lankytojų įsikišimas leido gyvūną išvaryti nepadarant žalos", — sakoma pranešime spaudai.

  Nukentėjęs darbuotojas pirmąją pagalbą gavo vietoje, o po to buvo paguldytas į ligoninę.

  Zoologijos sodo administracija turės išsiaiškinti įvykio aplinkybes. Pagal galiojančius teisės aktus darbuotojams draudžiama tiesiogiai bendrauti su pandomis, kurios sulaukė dvejų metų ir kurių svoris viršija 70 kg. Administracija priminė, kad milžiniškos pandos "netoleruoja invazijos į savo teritoriją". "Darbuotojas daugelį metų prižiūrėjo milžiniškas pandas ir žinojo visas saugumo priemones", — pabrėžė spaudos tarnyba.

  Vienas didžiausių zoologijos sodų Europoje "Pairi Daiza" yra 60 kilometrų nuo Briuselio. Joje laikoma apie 7 tūkstančius gyvūnų.

  Tegai:
  Belgija, zoologijos sodas, panda

  Svarbiausios temos