19:40 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau buvo pranešama, kad Ukraina gali tapti tiesioginio Rusijos ir NATO karinio susidūrimo vieta. Jis pridūrė, kad vadovaujant Džo Baideno administracijai nereiktų tikėtis, kad JAV ir Rusijos santykiai pagerės

  VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų viceministras papasakojo apie žemiausią Maskvos ir NATO santykių tašką. Jį cituoja RIA Novosti.

  Jis taip pat palygino santykius su NATO Šaltojo karo metu ir dabar, pripažindamas dabartinę padėtį blogiausia per pastaruosius 30 metų. Aljansas jau nutraukė bet kokią praktinę sąveiką su Rusija, net tose srityse, "kurios davė akivaizdžią naudą saugumui visoms Rusijos ir NATO tarybos narėms", — pabrėžė jis.

  "Akivaizdu, kad NATO nesugebėjo prisitaikyti prie naujų saugumo sąlygų ir dėl savo išlikimo [aljansas] grįžo prie Šaltojo karo postulatų, apsaugos nuo grėsmių iš Rytų", — teigė jis. Jis padarė išvadą, kad Maskvos santykiuose su aljansu šiandien nėra teigiamos darbotvarkės.

  Kovo 19 dieną Amerikos universiteto Maskvoje vadovas Eduardas Lozanskis paskelbė, kad Ukraina gali tapti tiesioginio Rusijos ir NATO karinio susidūrimo vieta. Jis pridūrė, kad vadovaujant Džo Baideno administracijai nereiktų tikėtis, kad JAV ir Rusijos santykiai pagerės.

  Tegai:
  Ukraina, NATO, Rusija

  Svarbiausios temos