19:32 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (182)

  Sensacingo maištingųjų Sasekso hercogų interviu atgarsiai ir toliau jaudina karališkąją šeimą ir visuomenę

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Viljamas aštriai paneigė savo brolio Hario žodžius apie gyvenimą karalystėje: pasak sosto įpėdinio, jokių "spąstų" nėra.

  Sensacingo Megan Markl ir jos vyro interviu premjera įvyko prieš kelias savaites, tačiau jo atgarsiai vis dar jaudina Elbietos II šeimą. Priminkime, kad pokalbio metu princas Haris pasakė, jog buvo monarchijos spąstuose, kaip ir jo brolis bei tėvas, kurie negali išvengti savo pareigų.

  Dabar leidinio "Daily Mail" insaideriai paprašė perduoti Hariui princo Viljamo atsakymą: anot artimųjų, Keitės Midlton vyras nemano, kad jis pateko į rūmų sistemos spąstus.

  Skirtingai nei jaunesnysis giminaitis, Kembridžo hercogas didžiuojasi tuo, kad yra laikomas antruoju sosto įpėdiniu po princo Čarlzo, ir jau seniai "suprato savo likimą ir pasuko asmeniškai jam paskirtu keliu".

  "Kai kalbama apie pareigą ir tarnybą, jis yra savo močiutės atspindys ir labiau panašus į tikrąjį karalienės anūką", — pareiškė insaideris, artimas jos Didenybės anūkams.

  Priminkime, kad princas Haris neseniai pakalbėjo su princu Viljamu po skandalingo interviu, tačiau jam nepavyko suminkštinti įžeisto tėvo Čarlzo širdies.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (182)

  Dar šia tema

  Be titulų ir pinigų. Ar sunaikins princas Haris ir Megan Britanijos monarchiją?
  Megan Markl smaugiančios Elžbietos II karikatūra "susprogdino" internetą
  Trampas slapta sukritikavo Megan Markl dėl interviu
  Žiniasklaida: Megan Markl paprašė duomenų, susijusių su skundais dėl jos
  Tegai:
  karališkoji šeima, Princas Haris, Princas Viljamas

  Svarbiausios temos