12:17 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)

  Europos vaistų agentūra paaiškino, kad reguliatorius neatskleidžia agentūros ekspertų vizito detalių, nes tai gali trukdyti pasiekti patikrinimo tikslus

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. ES ekspertų inskecijos reguliatorius Rusijoje vykdys patikrinimą dėl "Sputnik V" vakcinos pagal bendrus EVA standartus, pareiškė EVA direktorė Emera Cook.

  Agentūros vadovė kreipėsi į Europos Parlamento Sveikatos komiteto deputatus.

  Sputnik V vakcina
  Пресс-служба правительства Словакии

  "Dabar ES patvirtintos keturios vakcinos, dar trys yra laipsniškos ekspertizės stadijoje — tai "CureVac", "NovaVac" ir "Sputnik V". Dabar planuojama, kad bus tikrinami "Sputnik V" klinikiniai ir gamybiniai objektai Rusijoje. Naudodamasi proga noriu patikinti visus, kad esame įsipareigoję šiai vakcinai taikyti tuos pačius standartus, kuriuos taikome ir kitoms vakcinoms", — cituoja Cook RIA Novosti.

  Rusijos sveikatos apsaugos ministras Michailas Muraška pirmadienį pranešė, kad EVA ekspertų grupė, stebinti klinikinius COVID-19 vakcinos tyrimus, į Rusiją atvyks balandžio 10 dieną.

  EVA pokalbyje su RIA Novosti paaiškino, kad reguliatorius neatskleidžia agentūros ekspertų vizito detalių, nes tai gali trukdyti pasiekti patikrinimo tikslus. Reguliavimo institucija pažymėjo, kad tokie patikrinimai paprastai atliekami tiek esamiems, tiek patvirtinimo laukiantiems ES vaistams. Įmonės ES ir už jos ribų, dalyvaujančios kuriant, gaminant ir platinant ES rinkai skirtus vaistus, reguliariai tikrinamos ES institucijų, ar jos atitinka taikomus standartus, pridūrė EVA. Šie patikrinimai padeda užtikrinti duomenų, susijusių su vaistų patvirtinimu ES, patikimumą ir išsamumą, taip pat vaistų kokybę, saugumą ir veiksmingumą patekus į rinką, sakė šaltinis.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)

  Dar šia tema

  Austrijos portalo skaitytojai labiau pasitiki Rusijos "Sputnik V", nei JAV koncernais
  Vokietijos imunologas ragina patvirtinti "Sputnik V" vakciną ES
  ES komisaras teigia, kad Europai nereikia "Sputnik V" vakcinos
  Tegai:
  koronavirusas, Sputnik V, Rusija, Europos Komisija

  Svarbiausios temos