13:43 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1828)

  Su Rusijos vakcina nuo koronaviruso "Sputnik V" nuo kovo 4 dienos atliekama laipsniško tyrimo procedūra Europos vaistų agentūroje, kuri užsiima vakcinų, skirtų naudoti Europos rinkoje, patvirtinimu

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Vokietijos sveikatos apsaugos ministerija nepatvirtino kreipimosi į Europos Komisiją dėl parengiamųjų derybų dėl galimo "Sputnik V" vakcinos pirkimo.

  Anksčiau "Reuters", remdamasi šaltiniu Vokietijos vyriausybėje, pranešė, kad Europos Komisija turėtų surengti išankstines derybas su ES valstybėmis narėmis dėl galimo Rusijos vakcinos "Sputnik V" pirkimo. Buvo pranešta, kad Vokietija pasveikins ankstyvą tokių derybų pradžią, tačiau buvo paaiškinta, kad derybos dar nevyksta.

  "Negaliu jums nieko apie tai pasakyti", — sakė ministerijos atstovas per konferenciją Vokietijoje, atsakydamas į atitinkamą spaudos klausimą.

  Su Rusijos vakcina nuo koronaviruso "Sputnik V" nuo kovo 4 dienos atliekama laipsniško tyrimo procedūra Europos vaistų agentūroje (EVA), kuri užsiima vakcinų, skirtų naudoti Europos rinkoje, patvirtinimu. Anksčiau EVA išreiškė viltį, kad "Sputnik V" įvertinimas bus atliktas pagreitintu laikotarpiu, tačiau nėra vakcinos patvirtinimo datos. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, Rusijos vakcinos patvirtinimo, jei nebus sunkumų, reikėtų tikėtis gegužę.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1828)
  Tegai:
  Europos Komisija (EK), Vokietija, koronavirusas, Sputnik V

  Svarbiausios temos