05:18 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos užsienio reikalų ministerija anksčiau sakė, kad Rusijos ambasadorius JAV buvo pakviestas į Maskvą konsultuotis, jog išanalizuotų, ką daryti ir kur judėti santykių su JAV kontekste

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Rusija ir JAV neturi laiko ginčytis, joms reikia atlikti konkrečius dalykus ir kovoti su bendrais iššūkiais bei grėsmėmis, sakė į Maskvą konsultacijoms pakviestas Rusijos ambasadorius Vašingtone Anatolijus Antonovas, praneša RIA Novosti.

  "Nėra laiko ginčytis, turime daryti konkrečius dalykus, spręsti bendrus iššūkius ir grėsmes, ir jų, deja, turime daug", — po Valstybės Dūmos tarptautinių reikalų komiteto posėdžio žurnalistams sakė Antonovas.

  "Turime kovoti kartu su pandemija. Rusijos pusė ne kartą patvirtino šį pasirengimą", — pridūrė jis.

  Rusijos užsienio reikalų ministerija anksčiau sakė, kad Rusijos ambasadorius JAV buvo pakviestas į Maskvą konsultuotis, jog išanalizuotų, ką daryti ir kur judėti santykių su JAV kontekste.

  Tuo pat metu ministerija pabrėžė, kad jie suinteresuoti užkirsti kelią negrįžtamam santykių su Vašingtonu degradavimui ir, svarbiausia, "nustatyti, kokiais būdais būtų galima ištaisyti sunkioje padėtyje esančius Rusijos ir Amerikos ryšius ir kuriuos Vašingtonas pastaraisiais metais sustabdė".

  Tegai:
  santykiai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos