16:13 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad incidentas su lėktuvu įvyko kovo 12 dieną, tačiau jis tapo žinomas tik neseniai. Dėl avarijos naikintuvas patyrė didelę žalą, sulaužytas jo fiuzeliažas. Tuo pačiu metu pilotas nebuvo sužeistas, ir jam pavyko grąžinti F-35 į oro bazę

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. JAV jūrų pėstininkų korpusas "F-35B" Arizonoje, "Juma" poligone, netyčia pats save numušė. Apie tai rašo "The Drive".

  Pažymima, kad incidentas su lėktuvu įvyko kovo 12 dieną, tačiau jis tapo žinomas tik neseniai. Dėl avarijos naikintuvas patyrė didelę žalą, sulaužytas jo fiuzeliažas. Tuo pačiu metu pilotas nebuvo sužeistas, ir jam pavyko grąžinti F35 į oro bazę.

  Saugios laivybos centras pripažino įvykį itin rimtu ir priskyrė šį atvejį A klasės problemai. Jungtinėse Valstijose šis lygis suteikiamas, jei avarija padarė mažiausiai 2,5 mln. USD žalos arba sunaikino avariją. orlaivio ir vieno ar daugiau žmonių mirties.

  Publikacijoje nenurodomos įvykio priežastys. "Military.com" straipsnyje sakoma, kad netoli lėktuvo sprogo PGU-32 "pusiau šarvus perveriantis didelio sprogstamojo fragmento sviedinys".

  Tegai:
  JAV, naikintuvai

  Svarbiausios temos